Titulka » Ostatní

Břišáky: Jak vyrýsovat břišní svaly

10 October 2013

Každý by chtěl mít pěkné břišáky. Řekneme si jak vyrýsovat břišní svaly. Vede k tomu, jak cvičení, tak také úprava vaší kažodenní stravy.

Chci aby my byly vidět břišáky

Břišáky jsou u většiny lidí skryté pod vrstvou tuku. Pokud neshodíte přebytečné tuky, tak vaše břišní svaly nebudou vidět i když je budete opravdu mít. Vyrysované břišáky chtějí mít jak ženy, tak muži. Když máme vyrysované břišní svaly, tak to svědčí o tom, že jsme na tom fyzicky dobře. Zejména na pláži, jsou pak břišáky hodně pěkné.

Plán na vyrysováníi břišních svalů

Pokud chcete vyrýsovat břišní svaly, tak se musíte zaměřit nejen na cviky na břicho, ale také na úpravu vaší každodenní stravy. Když to dáte dohromady, tak pak výsledky na sebe nenechají čekat. Měly by jste vědět, že vůbec nejhorší je začít, za 10 dní si zvyknete a už vám to bude připadat úplně normální. Na začátku je tedy potřeba pevná vůle. S tím má v dnešní době docela dost lidí problém. Lenost je doslova zhouba lidstva.

1. část: Jak cvičit břišní svaly?

Na začátku je třeba říci, že není dobré břišní svaly bušit každý den. Měly by jste vědět, že svaly rostou v době odpočinku. Takže se to nesmí přehánět, jinak je to spíše kontraproduktivní. Můžete vyzkoušet klasické cviky jakou jsou zkracovačky, lehy sedy s rukami na prsou nebo zvedení nohou ve visu. Můžete zařadit také pilates cviky zaměřené na oblast břišních svalů. Můžete využít také cvičební pomůcky TRX.

2. část: Jak změnit stravování a výživu?

Druhou částí je úprava vašeho každodenního stravování. Na začátku můžete nasadit redukční dietu, aby jste shodily přebytečné tuky. Na začátku vám může hodně pomoci náš vzorový dietní jídelníček na celý týden. Pak už se v tom budete orientovat i samy, a přesně budete vědět co máte zrovna jíst. Důležité je také dbát na to, aby jste jedly základní a kvalitní potraviny. Vyhněte se nekvalitním potravinám a různým polotovarům, neměly by jste také chodit do FastFoodů.

Vložte váš komentář či názor

Komentář můžete zanechat níže,můžete také odebírat RSS komentářů u tohto článku komentáře k článku přes RSS.

Děkujeme předem za přínosné komentáře

Můžete využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>