Titulka » Cviky

Cviky na boky

20 October 2016

Kritická partie zejména pro ženy, které si často přejí na bocích zhubnout. Dobrá zpráva je, že cviky na boky existují a že vám boky zpevní. Špatná zpráva je, že díky tomu rozhodně na bocích, ani nikde jinde, nezhubnete. K tomu budete muset zapojit i jiný druh tréninku, který se zaměřuje na odbourávání tuků.

Cviky na boky

1) Začneme něčím snadnějším. Cvik se provádí vleže na boku, kdy máte natažené nohy. Důležité je, aby špičky vašich nohou směřovaly před vás, nikoliv směrem nahoru. Po zkontrolování pozice špiček zvedejte vrchní nohu, kam až to půjde. Nebojte se, nepůjde to moc vysoko. Nohu zvedejte pomalu a ve vrchní pozici můžete chvíli zůstat. Poté nohu zase sneste k druhé noze. Toto cvičení opakujte přinejmenším 10x v několika sériích.

2) Tento cvik je poměrně náročný, ostatně i jako ostatní cviky na boky. Jde o šikmé zkracovačky, kdy máte nohy zvednuté nad zemí a střídavě se k nim přitahujete pravou stranou trupu a levou stranou trupu.

Aerobní cvičení pro odbourání tuků (nejen) na bocích

Zformování boků je pouze jeden ze dvou důležitých kroků, které musíte provést. Cviky na boky vás nezbaví tuku, pod kterým se vaše zformované svalstvo ukrývá, což je často nevzhledné a ženy by se rády právě tohoto tuku zbavily.

K tomu slouží aerobní trénink, ať už v jakékoliv podobě. Doporučujeme běhání, které je poměrně nenáročné a skvěle působí na kardiovaskulární i respirační systém těla. Dostanete se díky němu do formy a je stejně návykové, jako například aerobik i jiné sporty a fyzické aktivity. Potřebujete k němu jen běžecké boty a příjemnou trasu (nejlepší je samozřejmě příroda, nebo alespoň park). Pokud to myslíte s cviky na boky vážně, zařaďte aerobní trénink alespoň 3krát týdně a to alespoň půlhodinu v kuse.

Vaše tělo jinak nezačne spalovat tuky – když bude běhání nepravidelné, nezvykne si, že má tuky spalovat, a když budete cvičit krátce, nestihne spalování tuků vůbec započít.

Cviky na boky video

Cviky na boky pro ženy

Domácí cvičení na boky

Vložte váš komentář či názor

Komentář můžete zanechat níže,můžete také odebírat RSS komentářů u tohto článku komentáře k článku přes RSS.

Děkujeme předem za přínosné komentáře

Můžete využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>