Titulka » Cviky

Cviky na pas

15 August 2012

Velmi problematická partie především pro dámy. Správné vytvarování pasu není vůbec snadnou záležitostí a vyžaduje opravdu komplexní přístup. Pokud si myslíte, že si najdete dva cviky pro „dokonalý pas“, budete je denně chvíli cvičit a zanedlouho budete mít štíhlý pas, doporučujeme nemít tak velké naděje – je to běh na dlouhou trať a samotné cviky na pas jsou spíše menším problémem.

Před cviky na pas se naučte jíst

Zní to ošklivě, ale je to potřeba. Zapomeňte na diety, které jsou založeny na extrémních omezeních v množství jídla – jsou zlem, které vaši postavu jenom zkazí.

Nemáme tu prostor vysvětlovat, jak přesně hubnutí probíhá, proto nám zkuste věřit, případně si můžete následující informace ověřit u jakéhokoliv výživového specialisty – omezte cukry ve vaší stravě, která by se měla točit hlavně kolem bílkovin. Cukry jsou největší zlo, protože obsahují velké množství energie, kterou tělo snadno a rádo ukládá „na horší časy“ v podobě tuků.

Nestačí se přitom vyvarovat očividně sladkým věcem, jako jsou sladkosti. Měli byste omezit i potraviny s vysokým glykemickým indexem, který určuje, jak rychle se cukr z potraviny uvolní do krve.

Pravidelná strava alespoň 5x denně je pak nutností, stejně jako snídaně, která nastartuje váš metabolismus pro rychlejší spalování – pokud se nenasnídáte, vaše tělo bude pracovat v úsporném režimu, který se mimo jiné projeví i pomalejším spalováním tuků.

A běhat

I běhání patří mezi cviky na pas, protože redukuje tělesný tuk. Musí jít o běhání v aerobním pásmu, které trvá alespoň 30 minut. Vyplatí se běhat pravidelně, alespoň 3x týdně, nejlépe však každý den, aby si vaše tělo na spalování tuků zvyklo.

Samozřejmě, běhání lze nahradit jinou činností – aerobikem, zumbou, jízdou na kole,…

Cviky na pas a břicho

Cviků je mnoho – základem bude zpevnění břicha běžnými cviky. Pokud chcete provozovat i další cviky na pas, můžete. Při dodržení správného stravování a s aerobním tréninkem to nemusí být ale ani potřeba.

Sestava pro vosí pas – video

Jeden komentář »

  • admin said:

    sparta na pas

Vložte váš komentář či názor

Komentář můžete zanechat níže,můžete také odebírat RSS komentářů u tohto článku komentáře k článku přes RSS.

Děkujeme předem za přínosné komentáře

Můžete využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>