Titulka » Ostatní

Lichořeřišnice: Rozbor a diskuze

9 October 2013

Lichořeřišnice je jednoletá rostlina, která se může pěstovat jak pro okrasu, tak také pro její léčebné účinky.

K čemu se může využít Lichořeřišnice?

Lichořeřišnice má dva základní způsoby využití. Buď si jí můžeme pěstovat na zahradě pouze pro okrasu. Jedná se o jednoletou rostlinu. Nebo můžeme využívat výhod léčivých účinků Lichořeřišnice. Je to totiž výborné přírodní antibiotikum, které se nám bude více než hodit při různých zdravotních problémech.

Na co zabírá Lichořeřišnice?

Lichořeřišnice se uspěšně využívá při zánětech močových cest a zánětech močového měchýře. Na záněty močových cest trpí zejména ženy. Lichořeřišnice učinkuje také na salmonelózu. Někdy se používá pouze zkráceny název salmonela. Uvnitř článku lichořeřišnice a její učinky jsou popsány další skvělé účinky lichořeřišnice. Stačí si je přečíst.

Lichořeřišnice účinkuje na streptoky

Lichořeřišnice účinkuje také na streptokoky. Streptokok se projeví u lidí, kteří mají oslabený imunitní systém. Lichořeřišnice se úspěšně používá také při zánětech horních cest dýchacích. Lichořeřišnice a její učinky jsou opravdu doslova zázračné a zkracují pak výslednou léčbu.

Zlatý stafylokok

Používá se i na zlatý stafylokok, což je obecně docela těžko léčitelné onemocnění. Poradí si z různými kmeny bakterie Staphylococcus pyogenes aureus.

Lichořeřišnice pomáhá také lidem, kteří mají lupy. Osvědčila se také na snižení padání vlasů.

Vložte váš komentář či názor

Komentář můžete zanechat níže,můžete také odebírat RSS komentářů u tohto článku komentáře k článku přes RSS.

Děkujeme předem za přínosné komentáře

Můžete využít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>