Home » Archive

štítky: cviky na břicho a boky

Cviky »

[20 Oct 2016 | No Comment | ]

Kritická partie zejména pro ženy, které si často přejí na bocích zhubnout. Dobrá zpráva je, že cviky na boky existují a že vám boky zpevní. Špatná zpráva je, že díky tomu rozhodně na bocích, ani nikde jinde, nezhubnete. K tomu budete muset zapojit i jiný druh tréninku, který se zaměřuje na odbourávání tuků.
Cviky na boky
1) Začneme něčím snadnějším. Cvik se provádí vleže na boku, kdy máte natažené nohy. Důležité je, aby špičky vašich nohou směřovaly před vás, nikoliv směrem nahoru. Po zkontrolování pozice špiček zvedejte vrchní nohu, kam až to …

Cvičení »

[15 Aug 2012 | No Comment | ]

Je vaše cvičení na břicho neefektivní? Zkuste si přečíst náš článek a snad objevíte, v čem děláte chybu. Pokusíme se zde představit ty nejčastější, plus přidáme tipy, jak se zlozvyků zbavit.
1) Nedaří se mi zhubnout na břichu, pořád tam mám nevzhledný pupek.
Tohle trápí muže i ženy – muži nechápou, proč jejich cvičení na břicho dávno nevyústilo v muskulaturní vzhled, zatímco ženy se posilováním jen snaží smazat pár centimetrů tukové tkáně.
Zde je jasná odpověď – cvičení na břicho žádným výrazným způsobem nepřispívá k hubnutí. Sebeintenzivnější trénink na strojích, sebevíce sklapovaček,… vám …